Dnes sa trh začína hýbať smetom hore po včerajšom spomalení. Bitcoin, ktorý atakoval pozíciu 4 000 dolárov sa tesne pohybuje pod toutou úrovňou. ETH, ktorý klesol na 147 dolárov, teraz smeruje na $ 150. Celkový trhový objem je stále okolo 135 miliárd dolárov, ale v najbližších niekoľkých hodinách by mal ísť až za hranicu 135 miliárd dolárov.

Napriek tomu, že Bitcoin, Ethereum a XRP zaznamenávajú zlomkové zisky, ostatné altkoiny rastú rýchlejšie. Jednou z nich je aj Stellar XLM, ktorý narástol o viac ako 5%. Stellar úspešne prekonal Tron, aby získal 8. pozíciu s kapitalizáciou nad 1,7 miliard dolárov.

Stellar partnerstvo s IBM je to, čo môže mincu doslova explodovať na čelné pozície obchodovania a rastu hodnoty Stellar. Pred týždňom spoločnosť IBM oznámila, že sa chystá implementovať pre viac ako 40 bánk svoju blockchain sieť World-Wire. Zučtovací proces bude prebiehať práve prostredníctvom mince Stellar XLM. Hoci názvy a termíny tohto plánu ešte neboli oznámené, je to znamenie, že budúcnosť XLM je jasnejšia než kedykoľvek predtým.