Ripple (XRP) je opäť druhou najväčšou mincou podľa trhovej kapitalizácie. Posledné týždne boli pre spoločnosť Ethereum (ETH) pozitívne kvôli hypu prichádzajucemu forku Constantinopol. Avšak pre technické problémy a zmeny termínov začal strácať na kapitalizácii.  Teraz sa zdá, že Ripple (XRP) má lepšiu pozíciu na to, aby zostala druhou najväčšou mincou s trhovou kapitalizáciou. Kombinovaný efekt rastúceho počtu partnerstiev a nadchádzajúcich oznámení sa nedá prehliadnuť. V skutočnosti sú tieto faktory také silné, že niektorí analytici veria, že Ripple (XRP) môže dokonca prekonať Bitcoin (BTC) na trhu.

Silné vyhlásenia, ale v kryptosvete nič nie je nemožné, keďže tento trh je relatívne ešte nový a veľkí hráči možu veľmi rýchlo ovplyvniť ceny krypta. Skutočnosť, že finančné inštitúcie, ktoré spravujú aktíva vo výške miliárd dolárov, prechádzajú do Ripple. Prijatím a používaním XRP, je silný dôvod, že Ripple (XRP) môže dosiahnuť dvojcifernú cenu v nasledujúcich mesiacoch a rokoch. Aj keď sa spoločnosťi Ripple (XRP) nepodarí prekonať Bitcoin (BTC), je stále veľmi pravdepodobné, že si zachová druhé miesto z hľadiska trhového koláča. Zatiaľ čo Bitcoin (BTC) sa považuje za digitálne zlato v komunite krypto a mimo nej, Ripple (XRP) by sa čoskoro mohlo stať digitálnymi peniazmi. Pomáha to tým, že transakcie XRP sú oveľa lacnejšie a rýchlejšie ako transakcie Bitcoinu (BTC) alebo Ethereuma (ETH).

Takže Ripple (XRP) je pripravený na veľký rast proti americkému doláru (USD), ale to nie je všetko. Graf XRP / BTC na dennom časovom intervale nám ukazuje, že Ripple (XRP) sa práve dotkol dolnej časti , čo znamená, že je pripravený na akumulovanie v nasledujúcich dňoch a možnosťi expandovania.