Brave internetový prehliadač, ktorý je decentralizovaným internetovým prehliadačom, konečne sprístupnil svoj modul “pay-to-surf”, ktorý používateľom pomáha získavať peniaze spolu s inzerentmi.

Brave zaplatí užívateľom v ich tokenoch (BAT), ktoré v súčasnosti sa nebudú môcť dať vybrať. Avšak tieto tokeny BAT sú zase používané Brave prehliadačom užívateľmi na motiváciu svojich obľúbených webových stránok, ktoré sú v Brave ekosystéme.

Brendan Eich odpovedal na tweet   Stephenovi Shanklandovi zo CNET o nových zmenách Brave prehliadača.


Ako sme už uviedli, jasne sa uvádza, že tokeny BAT pomôžu vytvoriť novú webovú kultúru.

V súčasnosti bude 70% výnosov z reklám vrátené používateľom, zatiaľ čo 30% bude použitých na vývoj Brave prehliadača. Reklamy sú však obmedzené na 20 reklám denne.

Funkcia s názvom “Brave odmeny” bola spustená pre vývojársky kanál spoločnosti Brave. Preto testeri a vývojári majú možnosť získavať BAT prostredníctvom reklám, kým budú v nasledujúcich týždňoch k dispozícii pre používateľov.

Užívatelia môžu získať iba 60 až 70 dolárov, ale v budúcnosti to bude viac. V roku 2020 by mohli získať 224 dolárov prostredníctvom Brave ekosystému.

Brave prehliadač ide proti myšlienke že prehliadanie na internete, čo je strata času. Brave je webový prehliadač vyvinutý Brendanom Eichom a Brianom Bondym. Brendan Eich je známy ako mozog za výkonným prehliadačom Mozilla.

Je nútená revolúcia v prehliadaní webových stránok, od spôsobu reklamy ako takej.

V súčasnosti token BAT podľa Coinmarketcap má hodnotu 0,128607 USD s trhovou kapitalizáciou vo výške 158,180,080 USD, na 34. mieste.