Na blogovom príspevku pred niekoľkými hodinami tím v spoločnosti Binance oznámil, že vláda Argentíny bude podporovať rozvojové úsilie spoločnosti Binance Labs v krajine. Spolupráca je súčasťou blokchain a krypto rozmachu v krajine.

Spoločnosť Binance Labs usporiadala niekoľko podujatí a stretnutí v krajine a Argentína je neoddeliteľnou súčasťou ich globálnych plánov rozširovania. Buenos Aires je tohtoročný regionálne stredisko pre program inkubácie Binance Labs pre Latinskú Ameriku.

Štátny príspevok až do výšky 50 000 USD

Argentínske ministerstvo výroby a práce sa zaviazalo podporiť spoločnosti Binance Labs a LatamEx s programom urýchľovača. Posledný z nich ponúka grant vo výške až 50 000 dolárov na každý projekt, do ktorého investuje spoločnosť Binance Labs. Tento záväzok platí až do 10 projektov ročne. S touto dohodou sa argentínska vláda stane partnerom spoločnosti Binance Labs v blockchain investíciách v krajine.

Ella Zhang, vedúca spoločnosti Binance Labs, vysvetlila, prečo je Argentína unikátna v podpore prijatia blokchain technológie.

    Argentína je v popredí adopcie blochain a uvedomujeme si, že táto technológia má budúcnosť.

    Našou úlohou v laboratóriách spoločnosti Binance Labs je využiť plný potenciál technologie blockchain. Sme veľmi radi, že za týmto účelom podporujeme projekty blochchain, podnikateľov a vývojárov  v Buenos Aires. Môžeme im poradiť a usmerňovať ich, nájsť vhodnosť na trhu s výrobkami a poskytnúť im prístup ku globálnemu vývoju technológií blockchain, aby sa mohli vyriešiť lokálne problémy.

Pablo Orlando, zakladateľ a generálny riaditeľ laboratórií LatamEx, dodal, že Latinská Amerika je v popredí prijímania blockchain a skutočných prípadov použitia technológie. Argentína sa stala centrom pre najlepšie projekty a podnikateľov v regióne. S inkubačným programom Binance Labs budú mať takéto projekty a talentované osoby šancu zviditeľniť sa byť úspešní.