Pasívny príjem

Pracujte denne iba 90 sekúnd a zvyšok dňa si užívajte svoj život!

APP.ADVERT.MARKETING je nový spôsob zvyšovania návštevnosti webových stránok za odmeňovací systém. Cieľom je odmeniť vás za kliknutia za deväť reklám denne, avšak každá reklama musi byť aktívna 10 sekúnd. Preto 90 sekúnd je práca ktorú musíte robiť, aby ste dostali denne svoju odmenu.

Sadnite si a začíname s vaším novým pasívnym príjmom vyplácaním na dennej báze.

Tu nájdete podrobný popis a inštrukcie ako sa zaregistrovať a ako začať zarábať:

1, Tu sa najprv zaregistrujte. Kliknite na tento link a vyplnte svoje údaje.

https://app.advert.marketing/pub/register?aff=22405

2, Zaregistrovali ste sa a teraz musite ešte vyplniť svoje údaje pre potvrdenie vašej identity. Na ľavej strane kliknite na odkaz MY ACCOUNT.

Vyplňte svoje údaje ako meno, priezvisko, adresu, BTC (Bitcoinovu) adresu kde vam budú posielať peniaze, nahrajte svoju fotografiu s ID …

3, Potvrdenie vašej registrácie bude trvať cca 24 hodín

Teraz, ale musíte aktivovať reklamu k aktivácii účtu. Pri registrácii ste automaticky získali 4 kredity, ktoré idete teraz použit. Kliknite v ľavo hore na DASHBOARD. Po kliknutí rolujte trochu nižšie na CREDITS BALANCE. Kliknite tam na červený štvorček Buy Ad. Viď obrázok.

4, Po kliknutí na Buy Ads ste sa dostali do rozhrania kde zadáte reklamu.

Teraz na začiatku máte iba 4 kredity, to znamená že si možete aktivovať textovú reklamu CPC 4 kliky. Neskôr keď budete mať väčšie promopacky tak si budete môct za viacej kreditov aktivovať viacej reklamy. Nie je to podmienka k vaším zárobkom. Je to podmienka iba teraz prvý krát pri aktivácii vášho účtu. Viď obrázok nižšie.

Po stlačení na buy Ads sa vam objavilo pick payment option. Vyberte si možnosť platiť kreditmi ako to je na obrázku dole.

Objavilo sa vam nasledovne kde vyplnite údaje podľa vás akú reklamu chcete podporovať. Ak nemáte žiadnu webstránku ktorú chcete inzerovať môžete podporiť našu stránku a zadať údaje podľa obrázku nižšie.

5, Reklama je aktívna a podmienka splnená

6, Teraz sa rozhodnete koľko chcete zarábať a podľa toho si vyberiete Promopack(y) podľa výšky vkladu a podľa úrokovej sadzby

V ponuke su balíky od 25 USD až po 50.000 USD. Úroková sadzba začína od 10% až po 40% počas 155 dni. Napríklad pri vklade 1000 USD je úrok 27% na 155 dní. Výsledná suma ktorá vám bude pripísaná je 1270 USD. Káždý deň vám bude pripísaná alikvotna čiastka zo 155 dní. Čiže 1270/155 je 8.20 USD. Denne na váše konto vám bude pripísaná suma 8.20 USD počas 155 dní.

Výška promopackov aj s úrokom nájdete tak, že v ľavo hore kliknete na PROMOPACKS. Po rozkliknutí v pravom dolnom rohu vidíte biele plus v ružovom krúžku a kliknite na to. Následne uvidíte možnosti investovania s výškou vášho zisku. Vyberte si čiastku ktorú chcete investovať.  Čiastky sú v USD, ale keď si vyberiete konkrétny Promopack tak suma na platbu bude prepočítana na Bitcoiny a platbu budete musieť urobiť v Bitcoinoch. Nedá sa platiť v EUR alebo USD. Je potrebné aby ste mali Bitcoiny. Viď obrázok.

7, Blahoželáme, máte Promopack.

Na začiatku sme vraveli že keždý deň musíte pracovať 90 sekúnd aby ste získali svoj denný podiel. Nič nie je zadarmo, takže denne musíte 90 sekúnd pracovať. Budete klikať na reklamy. Reklamy budú aktívne do 48 hod od aktivácie vášho účtu. Keď je účet aktívny kliknite v ľavo hore a to každý deň počas 155 dní na položku MY TASKS. Uvidíte tam reklamy. Kliknite na hociktorú reklamu a začne odpočítavanie na 10 sekúnd. Po skončení odpočítavania kliknite na ďalšiu reklamu. Zopakujete to 9 krát, čiže je to 90 sekúnd. Viď obrázok

8, Každý deň musíte kliknúť na dané reklamy, aby vám bol pripísaný denný zisk

Ak to v daný deň neurobíte tak prídete v danom dni o svoj zisk. Skontrolovať si to môžete na ľavej strane keď kliknete na PROFITS. Tam uvidíte denné prírastky na svoj účet. Ak ste si splnili svoje denne kliknutia tak pri sume je znak potvrdenia. Viď obrázok.

9,Ďalšia možnosť získania extra (bónusových) peňazi je afiliate

Získate percentá za vklady ľudí, ktorí sa zaregistrujú pod vami. Link na váš afiliate je v sekcii MY ACCOUNT. Výšku percentuálneho zisku môžete vidieť v tejto tabuľke.

10, Posledná a to tretia možnosť zárobku je tzv pool zarobok

To znamená že keď máte päť ľudí pod sebou, dostávate ďalšie percentá zo zisku skupiny. Viď obrázok nižšie

11, Všetky informácie o systéme aj s videami nájdete v sekcii INFOS na ľavej strane

Nie sme finanční poradcovia, ani neberieme zodpovednosť za vašu investíciu. Prezentujeme názor spoločnosti Adver.marketing a tento systém Pasívneho príjmu testujeme od marca roku 2018. Zatiaľ sme dosiahli 120% zisk z nášho vkladu. VEĽA ŠŤASIA.